top of page

O nás

Chalupa pro děti se nachází v Lužických horách, v obci Kunratice u Cvikova.

Umístění objektu je ideální pro dovolenou větších rodinných skupin s dětmi. V okolí naleznete širokou škálu rekreačních a volnočasových činností pro váš aktivní odpočinek. Ideální místo jak na cykloturistiku, pěší výlety nebo jenom si odpočinout u rybníka. Les, kde nasbíráte houby i borůvky je 200m za objektem.

Chalupa, jak její název napovídá, je určena rodinám s dětmi, proto je v celém objektu zákaz kouření, stejně tak není možné ubytovávat zvířata. Protože jsme součástí obce, je nutné i dodržování nočního klidu po 22. hodině. Objekt není vhodný pro pořádání svateb a jiných bujarých oslav… Moc děkujeme za pochopení, nechceme rušit klid v obci a chceme vycházet s našimi sousedy.

Ubytování na chalupě:

Chalupa pro děti poskytuje ubytování  až  pro 27 osob v 7 ložnicích (23 pevných lůžek + 4 přistýlky + dvě dětské postýlky). Dle našich zkušeností se 20 dospělých a 10 dětí bez problémů vejde.

Ložnice a pokoje:

Chalupa pro děti se skládá ze dvou objektů – roubenky a domečku, velké oplocené zahrady s dětským hřištěm a venkovním posezením s grilem. 

V roubence je jeden šestilůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj, velká společenská místnost (jídelna) s hernou pro děti. Dále je zde kompletně vybavená společná kuchyň a sociální zázemí (WC + sprcha).

V domečku je vám k dispozici bytová jednotka o velikosti 3KK (7 lůžek) a bytová jednotka se dvěma pokoji (3+3). Obě dvě bytové jednotky mají sociální zázemí (WC + sprcha popř. vana).

Vytápění: Plynové.

Doprava, parkování: 5 - 6 aut lze parkovat uvnitř objektu. Další auta lze bezproblémově zaparkovat naproti objektu.

Stravování:

Vlastní stravování. Nejbližší restaurace 2 km (Kunratice), 5 km Pivovar Cvikov (doporučujeme).

Objekt má společnou kuchyň v roubence (lednice, mražák, sporák s troubou, mikrovlnka, rychlovarná konvice, kávovar, toustovač, ruční mixér). Plnohodnotná kuchyň je také v horním 3+KK v domečku. V přízemí v domečku je minikuchyňka.

Vybavení chalupy:

V roubence je velká společenská místnost (jídelna) s dětským koutkem a satelitní televizí. V domečku čítárna.

Na zahradě dětské hřiště pro děti od 2 - 12 let, houpačky, trampolína, stůl na stolní tenis. K dispozici také kruhový bazén.

Internet (wi-fi) zdarma je k dispozici v celém areálu.

Venkovní posezení s klasickým grilem, udírna. Tatínkům je k dispozici pípa (obě hlavy). Pivo si přivezte podle vašich preferencí.

O kola se nemusíte bát v uzamykatelné garáži.

bottom of page